ÜRÜN GRUPLARI...

 
» Yangın söndürme cihazları  
» Yangın dolapları  
» Yangın güvenlik malzemeleri  
» Algılama ve söndürme cihazları  
» Acil çıkış armatürleri  
» Uyarıcı levhalar  
     
Ürünler > Yangın Algılama ve Söndürme Sistemleri

SD64+/082 Servisi Konvansiyonel Yangın Alarm Santralleri
 
Yüksek performans ve kalitede, mikroislemci kontrollü, programlanabilir yangin alarm santrallari.
EN 54 ve SSPB (Rusya) sertifikali. Kazakistan, Umman, Bahreyn, Birlesik Arap Emirlikleri ve Bulgaristan Sivil Savunma Genel Müdürlükleri'nden onayli

MG-2100 Optik Duman Dedektörü
 
Optik duman detektörleri IR isik saçma prensibiyle çalisan bir fotoelektrik duman hücresine sahiptir. Fotoelektrik duman hücresi, büyük partiküllü toz, sinek ve böcek gibi dis etkenlere maruz kalmamasi için ince tel kafes ile koruma altina alinmistir. Optik duman detektörleri EN 54-7 sertifikasina ve 89/336/EEC EMC direktifine göre CE isaretine sahiptir

MG-2200 İyonize Duman Dedektörü


Iyonize duman detektörleri, rutubet, ortam sicakligi vb. degisimlerden etkilenmemesi için çift odacikli bir iyonizasyon hücresine sahiptir. Iyonizasyon hücresinde bulunan birinci oda referans, ikinci oda örnekleme prensibiyle çalismaktadir. Iyonizasyon hücresi, büyük partiküllü toz, sinek ve böcek gibi dis etkenlere maruz kalmamasi için ince tel kafes ile koruma altina alinmistir. Iyonize duman detektörleri EN 54-7 sertifikasina ve 89/336/EEC EMC direktifine göre CE isaretine sahiptir.


MG-2300 Kombine Sıcaklık Dedektörü


Kombine sicaklik detektörü, isiya duyarli çift yari iletken vasitasiyla sicakligi algilamaktadir. Algilayici olarak bimetal eleman kullanilmamaktadir. Kombine sicaklik detektörü, sabit sicaklik detektörü ve sicaklik artis hizi detektörü olarak çalisabilmektedir. Ortam sicakliginin 60 saniyede 30°C' lik ani bir artisi veya ortam sicakliginin 60°C sinirinda alarm durumuna gelmesi ile çalisir. Kombine sicaklik detektör kafesi, ortamdaki sicakliga hizli bir biçimde cevap verecek sekilde tasarlanmistir. Kombine sicaklik detektörleri EN 54-5 sertifikasina ve 89/336/EEC EMC direktifine göre CE isaretine sahiptir.
 


MG-2300 Sabit Sıcaklık Dedektörü


Sabit sicaklik detektörü, isiya duyarli yari iletken vasitasiyla sicakligi algilamaktadir. Algilayici olarak bimetal eleman kullanilmamaktadir. Ortam sicakliginin 60°C sinirinda alarm durumuna gelmesi ile çalisir. Sabit sicaklik detektör kafesi, ortamdaki sicakliga hizli bir biçimde cevap verecek sekilde tasarlanmistir. Sabit sicaklik detektörleri EN 54-5 sertifikasina ve 89/336/EEC EMC direktifine göre CE isaretine sahiptir.


   

   

   

   

Tasarım : YBH

Copyright © 2010 KON-SÖN Yangın Söndürme Sanayi ve Ticaret